UYGULAMA ALANLARI

OKULLAR - KREŞLER

  • Kreş ve Gündüz Bakım Evleri
  • İlk  Öğretim ve Yüksek Öğretim Kurumları
  • Öğrenci Yurtları

Sınıflar, kantinler, toplu aktivite alanları, yurt yatakhaneleri ve ortak kullanıma açık tuvaletler virüs, bakteri ve mantarların sebep olduğu bulaşıcı hastalıkların hızla yayıldığı ortamlardır.

Bağışıklık sistemleri tam olarak gelişmemiş ve her tür bulaşıcı hastalığa açık durumda bulunan alt yaş grubundaki çocuklar, günlerinin büyük bölümünü geçirdikleri okullarda birbirlerine kolaylıkla hastalık bulaştırabilmektedirler. Bağışıklık sistemi gelişmiş öğrenciler de öğrenim hayatı boyunca kalabalık eğitim kurumlarında, ortam şartlarından dolayı bulaşıcı hastalık kapma riski taşımaktadır.

Bulaşıcı hastalıkların ortaya çıkmasını engellemek, ortaya çıkan bulaşıcı hastalığın tedavi edilmesinden ya da yayılmasını engellemeye çalışmaktan çok daha kolay ve masrafsızdır.

Nanotouch, her tür eğitim kurumunu bulaşıcı hastalık riskine karşı maksimum korumaya alırken, öğrencilerin hastalıktan dolayı oluşan devamsızlık sorunlarının da önüne geçer. Bu sayede aile huzuru, öğrenci başarısı ve devlet bütçesi de korunmuş olur.

Adres

Hüseyin Rahmi Sokak No:7/1
Çankaya / ANKARA

Telefon

+90 312 440 77 42-62

Bizi Takip Edin

LINKEDIN

ÜST