UYGULAMA ALANLARI

CAMİLER

“Bana hiçbir şeyi ortak koşma; evimi, tavaf edenler, namaz kılanlar, rükû ve secde edenler için temizle." (HACC, 26)

İbadette bulunulan ortamın temizliği sağlığın önemli bir parçası olduğu kadar, dinin de vazgeçilmez ilkelerinden birisidir.

Abdest alınan alanlar, ayakkabılıklar, çıplak ayakla basılan cami girişindeki ve içerisindeki halılar (halı üzerindeki 1 canlı bakteri bir gün içerisinde 100, bir hafta içerisinde de 100 milyar nüfusa ulaşabilmektedir) bakteri ve virüsler için ideal yaşam ve yayılma alanlarındandır. İbadetini gerçekleştirmek isteyen insanların hastalık kapmaları, bu tür ortamlarda daha da kolay olmaktadır.

Abdest alınan alanların sürekli nemli kalması bakteri ve mantarların en sevdikleri ortamın oluşmasına sebep olur. Secde edildiği zaman cami halısında birikmiş zararlı mikroorganizmaların cilde bulaşması kaçınılmazdır. Bu istenmeyen durumların yanı sıra, bakterilerin sebep olduğu ve bir türlü giderilemeyen kötü koku, camilerde ibadetini gerçekleştiren insanlar için ciddi bir sorun oluşturmaktadır.

Nanotouch,  gerek daha sağlıklı bir ortamda ibadet edebilmek gerekse ortamda bulunan kötü kokuların giderilmesini sağlamak için ideal bir dezenfektandır.

Adres

Hüseyin Rahmi Sokak No:7/1
Çankaya / ANKARA

Telefon

+90 312 440 77 42-62

Bizi Takip Edin

LINKEDIN

ÜST